2 Dakika Kural için rulette nasil para kazanilir

MEHMET AKKAYA/ Bundan sonra görelim, kıdem tazminatının kaldırılması emperyalizmin tasavvurıdır!-(TAMAMI)

Tezel’in ka§lari cansikintisiyla yukari kalkiyor. Cansikintisiyla bir yudum elan igiyor igkisinden.

DOĞU PERİNÇKatılmış/ “Çözüm” derunin Kürdümüzün değil Köle’nin taleplerini zıtlayacaksınız!-(TAMAMI)

Boykot devrimciligi bildiri devrimciliginden ote bir §ey olmali. Sonra ben yine ayrilacagim Omer abiden. Yeniden bu arkada§larimla kalacagim.

Arkada§larimla birer gocukla bahis§ur kadar laf§masindan hem ho§nutum, hem degilim. §imdi Omer abi de du§ecek onlarin gozunden. §imdi Zehra da, Ugur da ba§layacaklar: Birak o tebliğ devrimcisini!

Tezel, dump dururken guluyor. igkiyi eskisi gibi kaldiramiyor mu, yoksa §u sira dugun salonuna giri§ yapan mor kadifeli kadina mi guluyor? Benim kabilinden, kadmm giri§te butun elleri siktiktan sonrasında gantasindan kolonya gikarip usulca eline doktugunu segmi§ bile mümkün.

Yayin kolundaydi ilter. ilter’i taniyacaksiniz hocam. Girgiri gür bir arkada§ti ayrica. Qok gali§kandi. O ve yayin kolunda gali§an oteki arkada§larla nerde toplumcu sempatizan evde kalmi§ kiz, evet§li memure, inangli bir dü §ofor tanidik, sitelerden bildigimiz birkag i§gi var ise, onlardan topladigimiz paralari saymi§lar, aritmetik eser bu sonug gikmi§. Ka§larimi kaldirip, gogsumu bile §oyle bir ileri dogru gikarip:

Oyle evet, arada bunlar olmasa kimse bir derdini postayla dogrudan bir orgute bildiremez, o git linke kugucuk kagitlar da ba§ka bir yolla o buyuk orgutun buyuk adamlarinin eline ula§amaz degil mi?

FİLİZ CEMSU/ Formül, hanımın ‘siyasal türbanla’ paketlenmiş kafasında değil devrimle aydınlanmış beyninde-(TAMAMI)

Bu sozler kulagima kuguk higkiriklar üzere garpiyor. Sonra ilhan’in bozgun linke tıkla ordular kumandaninin sesini gagri§tiran sesi:

O sıkıntısız§am Yildiz dair Ali Maharetli’dan gayri kimseye agilamazdim. Sayaç ki§ gununun yedisine geliyor. Evet dukkani kapadiysa? Ya evde degilse? Acıklı bogrumde kalakalacaktim. §imdiden yarma nasil gikacagimi bilmeliydim. Yarin fakultede yine Yildiz’la kar§ila§inca ne tavir takinacagimi bilmeliydim.

“Bir ko§eye yek ba§ina atilmi§, gelenin gegenin bilmeden ayak ucumuza surukledigi §u türap efe i§te.”

FİLİZ CEMSU/ Her kazıma bir Uludere midir, Pentagon istihbaratı mıdır, yoksa kütük yöneten?-(TAMAMI)

Bunu derken usulca kasildigimi bile yakaliyorum. Tezel’in bu agiklamasi du§ gucume duydugum guveni evet§tiriyor, ne kıtır soylemeli. Oyle ki, nerdeyse Erturk’un yurda donu§te astlarina, erlere, ya da en iyisi ihtiyat subaylara gektigi soylevleri de duyabiliyorum.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *